€1100 euro netto

Niemcy praca fizyczna w ogrodnictwie na polu kempingowym od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Waabs
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca października

Pilnie poszukujemy pracownika w charakterze ogrodnika w Waabs na polu kempingowym. Ogłoszenie fizycznej pracy na wakacje w Niemczech od zaraz do października.

Stanowisko: Ogrodnik

Lokalizacja: Waabs

Zarobki: 1100 euro netto

Termin: od zaraz do końca października- zatrudnienie sezonowe

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za dbanie o tereny zielone na terenie kempingu
  • Do zadań należeć będzie koszenie, podlewanie, ścinanie.

Oczekiwania:

  • doświadczenie na stanowisku ogrodnika lub wykształcenie ogrodnicze
  • znajomość języka niemieckiego wymagana komunikatywnie
  • samodyscyplina
  • duża motywacja
  • dobra kondycja
  • zorientowanie w kwestiach ogrodniczych

Oferujemy:

  • zarobki w wysokości 1100 euro netto miesięcznie
  • umowa niemiecka
  • uczciwe wynagrodzenie
  • zapewnione bezpłatne zamieszkanie- oddzielny pokój z dostępem do internetu
  • zapewnione ubezpieczenie oraz pakiet socjalny

Aplikacja:
Osoby zainteresowane tą posadą proszone są o kontakt na adres:

[ogłoszenie wygasło]

ID ogłoszenia: 70453c96f2691b54

ilość wszystkich wyświetleń: 4696, dzisiaj: 1