PLN4000 - 15000 na mc

Niemcy praca sezonowa bez znajomości języka przy zbiorach truskawek 2022 Bad Friedrichshall

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Bad Friedrichshall
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od kwietnia 2022
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2022

Od kwietnia 2022 do podjęcia sezonowa praca w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie w Bad Friedrichshall przy zbiorach owoców truskawek. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Bad Friedrichshall.

Wynagrodzenie: 4000 – 15000 PLN na mc – na akord 3,15 za 5 kg owoców . Prace dodatkowe, np. pielenie będą płatne 9,82 € na godz.

Start: kwiecień 2022.

Liczba miejsc: 60.

Zadania na stanowisku:

  • praca sezonowa na plantacji;
  • zadaniem będzie zbieranie truskawek pod tunelami foliowymi oraz na polu o powierzchni 10 ha.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • dostępność od kwietnia;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • mile widziane zgłoszenia od kobiet;
  • doświadczenie przy zbiorach.

Oferujemy:

  • wsparcie w zorganizowaniu transportu do Niemiec;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • umowę sezonową;
  • płatne zakwaterowanie.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: 504 736 074

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-niemcy-zbiory-truskawek-bez-znajomosci-jezyka-2022-w-bad-friedrichshall/

ID ogłoszenia: 69961fe86e2e8631