€do ustalenia

Niemcy praca sezonowa bez znajomości języka w ogrodnictwie Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Kolonia
  • Zakwaterowanie: Brak

Aktualnie poszukujemy pracowników sezonowych do pracy w Niemczech. Oferta z Kolonii w ogrodnictwie bez znajomości języka niemieckiego przy dbaniu o tereny zielone.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Lokalizacja: Niemcy, Kolonia
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Jest to praca fizyczna i polega na zajmowaniu się terenami zielonymi gdzie trzeba będzie przycinać drzewka, kosić trawę itp. Pracownik będzie przydzielany również do drobnych zadań budowlanych takich jak na przykład budowanie altanek.

Wymagania:
– umiejętności budowlane
– możliwość podjęcia pracy za granicą
– osoby bez lęku wysokości
– dobre zdrowie psychiczne i fizyczne
– zaangażowanie
– umiejętność pracy samodzielnej jak i w grupie
– doświadczeni na wyżej wymienionym stanowisku konieczne

Oferujemy:
– możliwość podniesienia kwalifikacji
– dobre warunki pracownicze
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– na miejscu pomoc polskiego koordynatora
– legalną pracę sezonową

Aplikacja:
Aplikacja na stronie: [ogłoszenie wygasło]

ID ogłoszenia: 1405446db115eed2

ilość wszystkich wyświetleń: 4986, dzisiaj: 1

2 komentarze na “Niemcy praca sezonowa bez znajomości języka w ogrodnictwie Kolonia”

  1. jenker na @

    Witam. wraz z kolega jestesmy chetni podjac prace od zaraz. jestesmy młodzi, zdrowi, wysportowani. ja mam 24lata kolega 19. nie boimy sie cieżkiej pracy. Prosimy o odpowiedz na nr 662319004 lub 888532272 lub meilowo jenker300@interia.pl Pozdrawiam

  2. Damianmarkuszewski na @

    Witam mam 28 Lat i jestem zainteresowany oferta pracy 781342031 prosze o kontak mozliwosc wyjazdu od zaraz