€12,50 brutto/h

Niemcy praca sezonowa dla par bez języka zbiory warzyw kwiecień 2023 Duisburg

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Duisburg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od kwietnia 2023
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 2 miesiące z opcją przedłużenia

Od kwietnia 2023 sezonowa praca w Niemczech dla par. Zatrudnienie w Duisburgu bez znajomości języka przy zbiorach brokułów, sałaty i kapusty. Zakwaterowanie zostanie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Duisburg.

Wynagrodzenie: 12,50 € brutto na godz.

Start: od kwietnia 2023.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie zbieranie warzyw – różne odmiany sałaty, kapusty, brokułów, kalarepy;
  • mężczyźni pracują przeważnie na polu, a kobiety w sortowni;
  • wykonywanie innych zadań zleconych przez pracodawcę.

Wymagania:

  • dostępność od 14 kwietnia 2023 na dwa miesiące;
  • zmotywowanie do podjęcia pracy;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia;
  • brak problemów ze zdrowiem;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • własna odzież robocza i obuwie.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na 2 miesiące z opcją przedłużenia;
  • niemiecką umowę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • 50 – 60 godzin pracy w tygodniu – praca przez 6 dni w tygodniu;
  • wypłatę raz w miesiącu na konto walutowe pracownika;
  • płatne zakwaterowanie.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać poprzez formularz na stronie:

lub  można zadzwonić pod numer telefonu: 13 44 63 295 (od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 16:00).

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-sezonowa-praca-w-niemczech-od-zaraz-bez-jezyka-zbiory-warzyw-duisburg-2023/

ID ogłoszenia: 851641b6f55ed5e8