€do uzgodnienia

Niemcy praca sezonowa od zaraz bez znajomości języka zbiory szparagów Brema dla mężczyzn

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Bremen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: ok 4-5 tygodni

Sezonowa praca w Niemczech bez znajomości języka. Gospodarstwo uprawiające warzywa w Bremen szuka mężczyzn do zbiorów szparagów od zaraz. Zapewniamy zakwaterowanie bezpłatne i satysfakcjonujące zarobki.

Stanowisko: pracownik zbiorów.

Lokalizacja pracy: Bremen, Niemcy.

Zarobki: do uzgodnienia.

Zakres obowiązków:

  • praca odbywa się polu i polega na zbieraniu szparagów;
  • do obowiązków należy również ich oczyszczanie oraz układanie w skrzynkach.

Wymagania:

  • doświadczenie w zbiorze szparagów;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • ze względu na charakter pracy ofertę kierujemy do mężczyzn;
  • odpowiedzialne podejście do pracy;
  • sumienność;
  • motywacja do pracy.

Oferujemy:

  • dobre zarobki;
  • bezpłatne miejsce zamieszkania;
  • legalne warunki zatrudnienia.

Aplikacje:
Prosimy o wysyłanie aplikacji pod adres:

praca@pol-web.de

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-sezonowa-prace-w-niemczech-przy-zbiorach-szparagow-dla-mezczyzn/

ID ogłoszenia: 145573f62827317e