€8,50 € za godzinę brutto

Niemcy praca w ogrodnictwie od zaraz przy kwiatach bez języka Frankfurt nad Odrą

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Frankfurt nad Odrą
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące

Szklarnia z Frankfurtu nad Odrą od zaraz przyjmie osoby do pracy w Niemczech przy kwiatach. Zatrudnienie w ogrodnictwie bez znajomości języka z zapewnionym zakwaterowaniem bezpłatnym na cały okres trwania umowy.

Stanowisko: pracownik szklarni.

Miejsce pracy: Frankfurt nad Odrą.

Stawka za godzinę: 8,50 euro brutto.

Start: od zaraz.

Zakres obowiązków:

  • prace pielęgnacyjne przy kwiatach w szklarni;
  • polewanie, nawożenie i plewienie;
  • ścinanie i pakowanie.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy kwiatach;
  • sprawność fizyczna na dobrym poziomie;
  • dobry stan zdrowia;
  • sumienność, odpowiedzialność, punktualność.

Kandydatom oferujemy:

  • pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia umowy;
  • chętne osoby mogą pracować na nadgodziny;
  • zarobki na wysokim poziomie;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • bezpłatne miejsce zamieszkania i jeden ciepły posiłek dziennie.

Aplikacje:
CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesyłać pod adres mailowy podany poniżej. W tytule wiadomości aplikacyjnej prosimy wpisać:

„Niemcy praca sezonowa w ogrodnictwie przy kwiatach”

  • neuearbeit@berlin.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/sezonowa-praca-niemcy-w-ogrodnictwie-przy-kwiatach-w-szklarni-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 574577e71b4cbb64

8 komentarzy na “Niemcy praca w ogrodnictwie od zaraz przy kwiatach bez języka Frankfurt nad Odrą”

  1. Kosa23 na @

    Witam wraz z kolegą jesteśmy zinteresowani pracą proszę o kontakt nr tel 730857551 lub na email mati0723@interia.pl

  2. cezu na @

    Jestem zainteresowany ofertą. Proszę o kontakt 791556907.

  3. zbysioooo na @

    Witam jestem bardzo zainteresowany tą pracą pracuję co roku u pana Thiermanna,a póżniej Francja 7 mieśięcy plewienie zrywanie truskawek układanie zrywanie pomidorów ,jabłek.i stawianie tuneli,jestem pracowitym , sumiennym i wesołym kolegą.mój tel.+48691590960.

  4. szukampracy na @

    Witam, wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani Panstwa oferta. Proszę o kontakt na email : madzia199566@wp.pl

  5. Gracjan0708 na @

    Witam jestem bardzo zainteresowany pracom przy zbiorach mam doswiatczenie i znam dobrze jezyk Angielski. Prosze o kontakt 733289303

  6. milenaa66 na @

    Witam jestem bardzo zainteresowana Proszę o kontakt na email milena66@buziaczek.pl lub tel 503772058

  7. ewelina czeres na @

    Witam jestem zainteresowana wyjazdem po nowym roku zaraz w styczniu jak jest praca proszę o kontakt telefoniczny 721440598 ewelina

  8. ewelina czeres na @

    Witam jestem zainteresowana wyjazdem po nowym roku zaraz w styczniu podaje numer telefonu 721440598 ewelina