NOKdo ustalenia

Norwegia praca na budowie od zaraz dla malarza bez języka Trondheim

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Trondheim

Firma z Trondheim poszukuje malarzy na budowę. Aktualna praca w Norwegii od zaraz, bez znajomości języka. Pracodawca oferuje kursy języka norweskiego oraz wsparcie polskiego koordynatora we wszelkich sprawach związanych z zatrudnieniem.

Stanowisko: malarz budowlany.

Wynagrodzenie: do ustalenia.

Miejsce zatrudnienia: Trondheim.

Opis stanowiska:
osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za malowanie oraz tapetowanie ścian. Do jej obowiązków będzie należało przygotowanie podłoża oraz zabezpieczenie mebli klienta przed zabrudzeniem.

Wymagania:

  • 5 lat udokumentowanej praktyki w pracy przy malowaniu;
  • mile widziane doświadczenie w pracach w Skandynawii;
  • wykształcenie kierunkowe – szkoła zawodowa lub technikum budowlane;
  • język angielski lub norweski na dobrym poziomie;
  • dokładność, precyzja;
  • profesjonalne podejście do pracy.

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia pracy stałej;
  • norweską umowę o pracę;
  • pomoc w znalezieniu kwatery;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • kurs języka norweskiego.

Dla kandydatów:
Szanowni Państwo, zapraszamy do składania aplikacji poprzez e-mail:

biuro@co-op.com.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-trondheim-na-budowie-z-jezykiem-angielskim-malarz/

ID ogłoszenia: 47756f3e29a5776e