NOKdo ustalenia

Norwegia praca przy sprzątaniu hotelu dla pokojówki bez znajomości języka Oslo 2015

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Oslo
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Oferta pracy w Norwegii dla pokojówki bez znajomości języka norweskiego. Zatrudnienie w Oslo od zaraz dla kobiet w hotelu przy sprzątaniu pokoi gościnnych.

Stanowisko: Pokojówka
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz
Numer referencyjny: pr/011/2015

Zadania:
– dbanie o zapewnienie jak najwyższej jakości usług
– sprzątanie pokoi w trakcie nieobecności gości
– przygotowywanie pomieszczeń na przybycie nowych gości
– współpracowanie z pralnią (zanoszenie brudnych prześcieradeł, ręczników oraz odbiór czystych)
– uzupełnieni minibarków

Wymagania:
– umiejętność zarządzania czasem pracy
– kultura osobista
– godne reprezentowanie hotelu
– przestrzeganie zasad BHP
– porozumiewanie się w języku angielskim na dobrym poziomie
– dla osób niekaranych
– zatrudnienie dla kobiet
– posiadanie dużych pokładów energetycznych
– osobiste podpisanie umowy w naszym oddziale znajdującym się w Szczecinie

Oferujemy:
– podpisanie umowy z agencją zatrudnienia
– miejsce do zamieszkania (płatne) oraz ubezpieczenie
– oferujemy pracę na dłuższy okres
– pomagamy przy wypełnianiu dokumentów aplikacyjnych
– środki czyszczące jak i strój roboczy są zapewniane przez hotel
– możliwość odprowadzania składek
– legalną pracę od zaraz

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o przesłanie CV po angielsku na maila: palitelig-rekruttering@contractor.net z tytułem: pr/011/2015

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-w-hotelu-dla-pokojowki-przy-sprzataniu-bez-jezyka-oslo/

ID ogłoszenia: 618552645c2c543e

3 komentarze na “Norwegia praca przy sprzątaniu hotelu dla pokojówki bez znajomości języka Oslo 2015”

  1. paw na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl

    Pozdrawiam

  2. joanna121667 na @

    Witam.

    Dwie studentki silne i chętne do pracy chętnie podejmą się pracy od 10 czerwca do 10 września 2015r. Jedna dziewczyna ma 22 lata druga 23. Mamy doświadczenie w pracy fizycznej.
    Prosimy o kontakt.
    Tel: +48 662469603
    e-mial: j.prochnicka@onet.pl

  3. marta111 na @

    Witam.
    Jesteśmy zainteresowane ofertą pracy sezonowej lipiec – sierpnień 2015. Mamy po 23 lata. Jesteśmy zdrowe, ambitne, doświadczone w pracy fizycznej, pracowite i kontaktowe. JĘZYK ANGIELSKI na poziomie zaawansowanym, w obu przypadkach.

    Prosimy o kontakt:
    margolas1@gmail.com