NOKmin. 115 brutto/h

Norwegia praca sezonowa 2021 od zaraz zbiory dyni bez znajomości języka w Hoppestad

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Hoppestad
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: nawet do listopada 2021

Bez języka do podjęcia sezonowa praca w Norwegii przy zbiorach dyni. Zatrudnienie od zaraz w gospodarstwie rolnym na terenie Hoppestad. Zakwaterowanie darmowe zorganizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Hoppestad.

Wynagrodzenie: min. 115 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie prac przeważnie na polu, gdzie zadaniem będzie zbieranie dyni;
  • pod koniec listopada pracownik będzie wykonywał zadania pomocnicze przy porządkowaniu terenu oraz sortowaniu warzyw itp.

Wymagania:

  • mile widziane zgłoszenia od osób, które już są w Norwegii;
  • atutem będzie znajomość języka norweskiego albo angielskiego;
  • brak uzależnienia od alkoholu;
  • dostępność od zaraz do końca listopada;
  • chęć pracy w wymiarze około 200 godz. na mc albo więcej.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie;
  • legalną pracę;
  • po pierwszym tygodniu możliwość wzięcia zaliczki.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: mateusz.glowala@interia.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-dam-sezonowa-prace-w-norwegii-od-zaraz-zbiory-dyni-w-hoppestad-2021/

ID ogłoszenia: 364615de8257b09a