£od 8,90 netto/h

Od czerwca 2021 dam sezonową pracę w Anglii bez języka przy zbiorach truskawek Stockport UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Stockport
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od czerwca 2021
  • Przewidywany czas zatrudnienia: nawet do końca października 2021

Plantacja ze Stockport potrzebuje od czerwca 2021 osób do sezonowej pracy w Anglii. Zatrudnienie dla Polaków przy zbiorach truskawek bez znajomości języka. Zakwaterowanie bezpłatne organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Stockport.

Wynagrodzenie: od 8,90 GBP netto na godz.

Start: od czerwca 2021.

Liczba miejsc: 20.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się zbieraniem owoców miękkich od czerwca do lipca 2021;
  • zadaniem będą także zbiory śliwek i jabłek nawet do końca października.

Wymagania:

  • mile widziane osoby, które są już w UK;
  • dostępność od czerwca do przynajmniej końca lipca 2021;
  • posiadanie doświadczenia przy zbiorach owoców miękkich;
  • brak uzależnień;
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie w domkach holenderskich – 4 osoby na domek (każdy domek ma aneks kuchenny i lodówkę);
  • wypłatę raz w tygodniu;
  • wodę pitną w nieograniczonych ilościach dla pracowników;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia również przez pary albo grupy ze wspólnym zakwaterowaniem w jednym domku.

Aplikacja:

Zgłoszenia w języku angielskim można wysyłać poprzez stronę: stockport@gazeta.pl

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-sezonowa-praca-w-anglii-przy-zbiorach-truskawek-2021-w-stockport/

ID ogłoszenia: 545fe3102a615f2