€9,50 na godz.

Od grudnia 2019 dam pracę w Szwecji bez języka w ogrodnictwie przy sadzeniu kwiatów Landskrona

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Landskrona
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: 16 grudnia 2019
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 15 marca 2020

Pracodawca z Landskrony szuka od zaraz chętnych do pracy w Szwecji przy sadzeniu kwiatów cebulkowych. Zatrudnienie w ogrodnictwie bez języka z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: Landskrona.

Wynagrodzenie: 9,50 Eur na godz.

Start: od 16 grudnia 2019.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca zespołowa produkcyjna, która polega na sadzeniu kwiatów cebulkowych;
  • praca w systemie ciągłym na hali, a także w szklarniach.

Wymagania:

  • prowadzenie własnej działalności gospodarczej;
  • nie jest wymagany j. szwedzki, ale konieczna jest komunikatywna znajomość j. angielskiego;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • brak problemów ze zdrowiem;
  • zaletą będzie prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie płatne;
  • zapewniony transport do i ze Szwecji;
  • przynajmniej 40 godzin pracy w tygodniu;
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać poprzez stronę:

www.pracuj.pl/praca/pracownik-przy-sadzeniu-kwiatow-cebulkowych-szwecja-landskrona,oferta,7224416

ID ogłoszenia: 9235dd4000581b5b

1 odpowiedź na “Od grudnia 2019 dam pracę w Szwecji bez języka w ogrodnictwie przy sadzeniu kwiatów Landskrona”

  1. magdalenamlodawska na @

    Witam. Czy istnieje możliwosc wyjazdu na okres 3 tygodni?