€na akord

Od kwietnia 2023 sezonowa praca w Niemczech zbiory szparagów bez języka Lubeka

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Lubeka
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od kwietnia 2023
  • Przewidywany czas zatrudnienia: połowa czerwca 2023

Bez znajomości języka do podjęcia sezonowa praca w Niemczech. Zatrudnienie w Lubece od kwietnia 2023 przy zbiorach szparagów. Zakwaterowanie będzie zapewniał pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Lubeka.

Wynagrodzenie: na akord.

Start: od kwietnia 2023.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca sezonowa wykonywana na polu;
  • zadaniem będzie zbieranie i pakowanie szparagów.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • gotowość do podjęcia pracy od kwietnia 2023;
  • status gospodyni domowej, studenta, emeryta albo rencisty;
  • zabranie dowodu osobistego, odpowiedniej odzieży do pracy oraz przyborów higienicznych.

Oferujemy:

  • wsparcie koordynatora;
  • pomoc przy załatwianiu spraw organizacyjnych;
  • zakwaterowanie w cenie 10 € na dzień;
  • ubezpieczenie zdrowotne.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail:

www.hofkaiser.de/informacje/

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-sezonowa-prace-w-niemczech-bez-jezyka-przy-zbiorach-szparagow-2023-lubeka/

ID ogłoszenia: 65863c81ff8dfd18