PLN150 - 350 na dzień

Od lipca 2023 sezonowa praca w Norwegii przy zbiorach malin bez języka Stryn

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Stryn
  • Data rozpoczęcia pracy: od lipca 2023
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 4 tygodnie
  • Opublikowany:
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Na plantacji ze Stryn poszukiwane od lipca 2023 osoby do sezonowej pracy w Norwegii. Zatrudnienie przy zbiorach malin bez znajomości języka. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Stryn.

Wynagrodzenie: 150 – 350 PLN na dzień.

Start: od lipca 2023.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie ręczne zbieranie malin;
  • wykonywanie zadań na plantacji w Stryn.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • sprawność manualna;
  • gotowość do podjęcia pracy od 9 – 13 lipca 2023;
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 40 NOK na dzień;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • zatrudnienie od lipca 2023 na około 4 tygodnie.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy sezonowej w Norwegii mogą wysyłać zgłoszenia na adres e-mail:

lukasz.zawilinski@onet.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/zbiory-malin-oferta-sezonowej-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-od-lipca-2023-stryn/

ID ogłoszenia: 251641b6d7024f98