€9,35 brutto/h

Od maja 2020 Niemcy praca sezonowa bez języka przy zbiorach warzyw Gresse

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Gresse
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od maja 2020
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 2 mc z możliwością przedłużenia

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech bez znajomości języka przy zbiorach warzyw. Zatrudnienie od maja 2020 w Gresse dla pracowników sezonowych z zakwaterowaniem, które pracodawca organizuje odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Gresse.

Wynagrodzenie: 9,35 Eur brutto na godz.

Start: od maja 2020.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracowników na tym stanowisku będzie zbieranie warzyw.

Wymagania:

  • praca dla kobiet i mężczyzn w wieku do 48 lat;
  • mile widziane będzie posiadanie doświadczenia w rolnictwie;
  • sumienne oraz zaangażowane wykonywanie swoich zadań.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • odpłatne zakwaterowanie w wysokości 225 Eur na mc od osoby – kontener 2-osobowy, pokoje 4-osobowe z dostępem do wspólnej kuchni i łazienki (jedna lodówka na dwie osoby);
  • bezpłatny dojazd do pracy firmowymi busami.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail:

ktecza@gemuese-garten.de

albo można dzwonić od poniedziałku do piątku pod numer telefonu: +49 388 42 302 21 lub +48 665 806 142

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-przy-zbiorach-warzyw-bez-jezyka-w-gresse-od-maja-2020/

ID ogłoszenia: 735e5e6671e08bd