€akord

Od maja Niemcy praca przy zbiorach truskawek bez znajomości języka Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od maja
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca sezonowa

Możliwość podjęcia pracy w Niemczech dla kandydatów bez znajomości języka i doświadczenia. Zatrudnienie możliwe od maja 2018 przy zbiorach truskawek na akord.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce zatrudnienia: okolice Stuttgartu, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od maja 2018

Płaca: stawka akordowa w wysokości 2,75 euro za 5 kilogramów truskawek

Opis stanowiska:

  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie zbieranie truskawek na polu

Wymagania:

  • dobra kondycja
  • pracowitość i zaangażowanie
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • własne wyżywienie
  • chęć i motywacja do pracy
  • zaradność

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę na sezon 2018 – od maja do lipca
  • transport do sklepu
  • zakwaterowanie w 3 osobowym pokoju z dostępem do kuchni

Aplikacja:

Możliwy jest kontakt telefoniczny pod numerem: 504736074

Szanowni kandydaci, zachęcamy do aplikowania poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 4555aac29690a456