DKK100 brutto/h

Dla par sezonowa praca Dania przy kwiatach bez języka w ogrodnictwie 2023

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Dania
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od marca 2023
  • Przewidywany czas zatrudnienia: połowa maja 2023

Przy kwiatach do podjęcia bez znajomości języka sezonowa praca w Danii. Zatrudnienie dla par od marca 2023 w ogrodnictwie. Zakwaterowanie darmowe będzie zorganizowane przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: Dania.

Wynagrodzenie: 100 DKK brutto na godz.

Start: od marca 2023.

Liczba miejsc: najlepiej jedna para albo dwie kobiety.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie pielęgnowanie kwiatów w szklarni;
  • pracownik będzie zajmował się sadzeniem cebulek, pakowaniem sadzonek;
  • wykonywanie prac dorywczych w szklarni.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego przynajmniej u jednej osoby;
  • gotowość do pracy od marca 2023;
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia w szklarni przy kwiatach.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe – 100 DKK brutto na godz. + 12,5% pieniędzy wakacyjnych;
  • wypłatę raz w miesiącu;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • legalne zatrudnienie;
  • pomoc i konsultacje przed i w trakcie wyjazdu.

Aplikacja:

Prosimy wysłać aplikacje na adres e-mail: mw@balticworkforce.com

Źródło: https://balticworkforce.com/pl/oferty-pracy/praca-w-szklarni-od-marca/

ID ogłoszenia: 45563d5724fba106