£8,21 na godz.

Od sierpnia 2019 sezonowa praca w Anglii przy zbiorach jabłek i gruszek bez języka Kent

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Kent
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od sierpnia 2019
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 12 paździenik 2019

Możliwość podjęcia sezonowej pracy w Anglii od sierpnia 2019 przy zbiorach jabłek i gruszek. Oferta z Kent bez znajomości języka. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Kent.

Wynagrodzenie: 8,21 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie zbieranie oraz przerzedzanie śliwek, jabłek i gruszek, a także wykonywanie innych ogólnych prac na farmie.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna, wytrzymałość;
  • zmotywowanie do pracy fizycznej;
  • odpowiedzialne i zaangażowane wykonywanie swoich zadań;
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia przy pracach sezonowych;
  • praca dla mężczyzn oraz kobiet.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie na farmie w cenie 42 GBP na tydzień od osoby, a w tym gaz i energia elektryczna;
  • pracę 6 – 7 dni w tygodniu w zależności od warunków pogodowych;
  • atrakcyjne warunki finansowe – wynagrodzenie płacone co tydzień.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracę proszone są o kontakt: natalia@agropraktika.lt albo można dzwonić pod numer telefonu: +48 (22) 307 02 68 i należy się zarejestrować na stronie: http://agropraktika.lt/darbas-anglijoje

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-sezonowa-bez-jezyka-przy-zbiorach-jablek-i-gruszek-od-sierpnia-2019-kent/

ID ogłoszenia: 945d2cbda2b7df7