€9,50 brutto/h

Dam sezonową pracę w Szwecji przy zbiorach pieczarek bez języka 2020 styczeń

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Szwecja
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do 180 dni

Propozycja podjęcia od stycznia 2020 sezonowej pracy w Szwecji bez znajomości języka. Zatrudnienie na farmie przy zbiorach pieczarek z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Szwecja.

Wynagrodzenie: 9,50 Eur brutto na godz.

Start: od stycznia 2020.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik na tym stanowisku będzie zbierał, sortował oraz ważył i pakował pieczarki, a także wykonywał prace porządkowe po zbiorach.

Wymagania:

  • prowadzenie własnej działalności gospodarczej;
  • nie jest wymagany j. szwedzki, ale konieczna jest komunikatywna znajomość j. angielskiego;
  • dobra kondycja fizyczna oraz przygotowanie do pracy fizycznej na farmie;
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku;
  • prawo jazdy kart. B;
  • zaletą będzie umiejętność prowadzenia wózka widłowego.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie;
  • transport do/z Szwecji;
  • przynajmniej 47 godzin pracy w tygodniu;
  • atrakcyjne warunki finansowe.

Aplikacja:

Aplikować można poprzez stronę:

www.pracuj.pl/praca/pracownik-na-farmie-pieczarek-szwecja,oferta,7204026

ID ogłoszenia: 4015dde9fb44e566