€14 - 16 brutto/h

Od stycznia 2023 oferta pracy w Szwecji pokojówka bez języka sprzątanie Boras

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Boras
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od stycznia 2023
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony

Propozycja podjęcia od stycznia 2023 pracy w Szwecji dla pokojówki. Zatrudnienie w Boras bez znajomości języka przy sprzątaniu obiektów. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pokojówka.

Lokalizacja: Boras.

Wynagrodzenie: 14 – 16 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • dbanie o porządek w prywatnych mieszkaniach;
  • zadaniem będzie również sprzątanie biur.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • bez języka szwedzkiego, ale z komunikatywną znajomością języka angielskiego;
  • posiadanie prawa jazdy;
  • dostępność od zaraz.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • zakwaterowanie, które będzie zapewnione przez hotel;
  • darmowe ubezpieczenie na terenie Szwecji;
  • polską umowę + delegacje;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • możliwość otrzymania zwrotu kosztów pierwszego dojazdu do 200 €;
  • możliwość wzięcia zaliczki po miesiącu pracy;
  • premia za polecenie pracownika w wysokości 150 €.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w Szwecji proszone są o zgłaszanie się pod numerem telefonu: +48 799 393832

Źródło: www.olx.pl/oferta/praca/praca-dla-pokojowki-za-granica-14-16-sprawdz-teraz-CID4-IDRUpxl.html

ID ogłoszenia: 32063867efbc2e02