£8,50 netto/h

Od zaraz Anglia praca sezonowa bez języka przy zbiorach malin w Shrewsbury

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Shrewsbury
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do września 2021

Ogłoszenie aktualnej od zaraz sezonowej pracy w Anglii na farmie. Zatrudnienie w Shrewsbury przy zbiorach malin bez znajomości języka z zakwaterowaniem darmowym zapewnionym przez pracodawcę.

Stanowisko: p0racownik sezonowy.

Lokalizacja: Shrewsbury.

Wynagrodzenie: 8,50 GBP netto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • praca fizyczna na plantacji;
  • zadaniem pracownika będzie zbieranie owoców miękkich, czyli malin i borówki amerykańskiej.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz do końca września 2021;
  • brak konfliktów z prawem;
  • pozytywne nastawienie do pracy i ludzi;
  • atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • mile widziana będzie znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • na miejscu darmowe zakwaterowanie;
  • zatrudnienie również dla par i grup;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • wypłatę raz w tygodniu;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • legalną pracę.

Aplikacja:

Zgłoszenia (mile widziane w języku angielskim) prosimy kierować na adres e-mail: karol.paluch82@wp.pl

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dam-sezonowa-prace-w-anglii-bez-jezyka-od-zaraz-zbiory-malin-w-shrewsbury-2021/

ID ogłoszenia: 84060f8380fcc585