€14,50 brutto/h

Od zaraz dam fizyczną pracę w Niemczech bez znajomości języka odśnieżanie Oberstdorf 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Oberstdorf
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: marzec 2020

Pracodawca z Oberstdorfu poszukuje od zaraz chętnych do fizycznej pracy w Niemczech przy odśnieżaniu. Zatrudnienie 2020 bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym bezpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Oberstdorf.

Wynagrodzenie: 14,50 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie odśnieżał ulice, parkingi, chodniki, skwery oraz posesje prywatne;
  • praca fizyczna ręczna i przy użyciu odśnieżarki.

Wymagania:

  • zmotywowanie;
  • brak uzależnień;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • możliwość podjęcia pracy w trudnych warunkach;
  • pracowitość i wytrzymałość;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • zdolność do pracy w zespole.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie;
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora;
  • strój roboczy odpowiedni do pracy w niskiej temperaturze, a także dofinansowanie do butów w wysokości 20 Eur;
  • gdy nie będzie śniegu, pracownik będzie wykonywał inne prace ogrodnicze lub pracodawca wypłaci postojowe;
  • pracę do podjęcia od zaraz do marca 2020.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres e-mail: dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: sezonowa-odśnieżanie-Oberstdorf 01/19

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-przy-odsniezaniu-od-zaraz-oberstdorf/

ID ogłoszenia: 3785e3c3d05e26bb