£7,20/ h

Od zaraz dam pracę w Anglii zbiór warzyw bez języka na farmie w Wyberton

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Wyberton
  • Zakwaterowanie: Brak
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca sezonowa

Sezonowa oferta pracy w Anglii na akord przy zbiorach warzyw. Poszukiwani pracownicy na farmę, zatrudnienie od zaraz w Wyberton bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce: Wyberton, East Midlands, Lincolnshire

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 7,20 GBP za godzinę pracy

Opis stanowiska:

  • praca sezonowa na farmie polegająca na zbieraniu warzyw

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia natychmiastowej pracy na terenie Anglii
  • dobra kondycja fizyczna
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenie w podobnej pracy

Oferujemy:

  • atrakcyjną stawkę godzinową oraz  dodatek za pracę na akord
  • pracę na czas określony dostępną od zaraz
  • gwarancję pracy 5 lub 6 dni w tygodniu

Aplikacja:

Drodzy kandydaci  zainteresowani powyższą ofertą pracy zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:
00441205369944 lub 00447799772360

ID ogłoszenia: 77957dcd43b1516d

1 odpowiedź na “Od zaraz dam pracę w Anglii zbiór warzyw bez języka na farmie w Wyberton”

  1. Heishiro Mitsurugi na @

    proszę o kontakt
    607 302 653
    damiansnk120@wp.pl

    Gotowy na wyjazd z dnia na dzień wraz z kolegą lub sam
    Więcej o sobie przez kontakt telefoniczny