€ 9,16 euro/h

Od zaraz dam pracę w Holandii przy zbiorach jabłek bez języka sezon 2015

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Holandia
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Pilnie poszukujemy studentów do sezonowej pracy w Holandii przy zbiorach jabłek z sadu. Ogłoszenie dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego. Pracodawca wymaga od kandydatów posiadania doświadczenia.

Stanowisko: pracownik przy zbiorach owoców
Lokalizacja: Holandia
Wynagrodzenie: 9,16 euro/h
Start: od zaraz
Numer referencyjny: H/205

Zadania:
– ręczny zbiór jabłek z drzew oraz tych opadłych na ziemie
– kontrolowanie jakości owoców
– jabłka należy wrzucać do zbiorczych skrzynek

Wymagania:
– możliwość pracowania na okres sezonowy
– osoby potrafiące współpracować z grupą
– dobre nastawienie do pracy
– należy posiadać doświadczenie na danym stanowisku
– prawo jazdy na samochód osobowy
– dobre zdrowie
– brak lęku wysokości
– szybkie dostosowanie się do nowych warunków
– umiejętność porozumiewania się w języku angielskim bądź niemieckim na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

Oferujemy:
– pracę dla studentów z ważną legitymacją
– dobre wynagrodzenie
– umowa zostaję podpisana zgodnie z holenderskimi zasadami
– programy lojalnościowe
– transport do Holandii
– każdemu pracownikowi zapewniamy ubezpieczenie
– zakwaterowanie na czas trwania umowy
– pomoc przy wypełnianiu dokumentów
– codzienne przejazdy do pracy

Aplikacja:
Osoby chętne zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez stronę: https://praca.sherpaforce.pl/pracownik-ogrodnictwa-zrywanie-jablek-h205.html#1

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/dam-sezonowa-prace-w-holandii-przy-zbiorach-jablek-bez-znajomosci-jezyka/

ID ogłoszenia: 49055eb66cd4fe2e

8 komentarzy na “Od zaraz dam pracę w Holandii przy zbiorach jabłek bez języka sezon 2015”

  1. michal95 na @

    Witam jestem Zainteresowany oferta pracy wraz z kolega mamy po 19 lat nr. 781197645 lub 511547632

  2. Marcin89. na @

    Marcin jestem zainteresowany proszę o kontakt 505734796 lub pocztą marcinadamek000@onet.pl

  3. adrian415 na @

    Witam
    Zgłaszam swoje zainteresowanie , 3 chłopaków z wielkim zapałem do pracy i doświadczeniem .
    Proszę o kontakt
    adrian415@interia.pl
    737435728

  4. dominika9 na @

    Dominika, jestem zainteresowana . proszę o kontakt 723929934 lub na pocztę dominika.tom.17@onet.pl

  5. chmielka na @

    Witam wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani pracą.Prosimy o kontakt 786177160 lub na e-maila chmielagnieszka79@wp.pl

  6. ewelina17129 na @

    Witam. Jestem 21 letnią kobietą. Jestem zainteresowana pracą u Państwa. Jestem osobą bardzo pracowitą . Proszę o kontakt nr.tel. +48 503-113-702 . e-mail: ewelina17-1995@o2.pl

  7. paw na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 24 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel.: 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam

  8. Izabela00 na @

    Witam
    Wraz z 2 koleżankami jesteśmy zainteresowane ową ofertą pracy, prosimy o kontakt: xizabela97x@op.pl