€stawka wiekowa

Od zaraz dam pracę w Holandii zbiory pomidorów bez znajomości języka Zwolle

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Zwolle
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłuzęj

Aktualna opcja zatrudnienia przy zbiorach pomidorów na plantacji ze Zwolle. Dostępna od zaraz praca w Holandii dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Lokalizacja: Zwolle, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: stawka zależna od wieku pracownika, od 5,80 do 9,43 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika sezonowego będzie ręczne zbieranie pomidorów
  • do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało również pielęgnowanie sadzonek warzyw oraz ścianie liści

Wymagania:

  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • pracowitość i sumienność
  • dobry ogólny stan zdrowia

Oferujemy:

  • dużą liczbę godzin pracy
  • zatrudnienie w oparciu o legalną umowę na warunkach holenderskich
  • pomoc polskich rezydentów
  • wynagrodzenie wypłacane raz w tygodniu
  • odpłatne zamieszkanie w cenie od 50 do 90 euro za tydzień – cena uzależniona od wieku

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres:

info@aldora.com.pl

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/holandia-praca-sezonowa-od-zaraz-przy-zbiorach-pomidorow-bez-jezyka-zwolle/

ID ogłoszenia: 8955893cab189429

3 komentarze na “Od zaraz dam pracę w Holandii zbiory pomidorów bez znajomości języka Zwolle”

  1. kamil121 na @

    Witam aktualnie przebywam w Holandii jestem osobą samodzielną oraz pracowitą. Potrafie pracować w grubie jak również sam. Nie ukrywam że bardzo zależy mi na pracy. telefon: 0626773607 email: kamilklimkowski0001@wp.p

  2. kamil121 na @

    Witam aktualnie przebywam w Holandii jestem osobą samodzielną oraz pracowitą. Potrafie pracować w grubie jak również sam. Nie ukrywam że bardzo zależy mi na pracy. telefon: 0626773607 email: kamilklimkowski0001@wp.pl

  3. Dominick1994 na @

    Witam. Jestem zainteresowany Państwa ofertą . Jestem osobą pracowitą . Proszę o kontakt mailowy : prorokpiecszesc@o2.Pl z góry dziękuję i pozdrawiam . Dominik