€9,50/h brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka przy zbiorach winogron Walldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Walldorf
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca sezonowa

Oferta sezonowej pracy w Niemczech dla 15 osób bez znajomości języka i doświadczenia. Zatrudnimy od zaraz w Walldorf przy zbiorach winogron z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce zatrudnienia: Walldorf, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba wakatów: 15

Opis stanowiska:

  • jest to praca sezonowa polegająca na zbiorach winogron
  • zadaniem pracownika będzie ścinanie kiści oraz wkładanie ich do skrzynek
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za utrzymywanie porządku po zakończeniu pracy

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • brak problemów ze zdrowiem
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia oraz znajomość języka niemieckiego
  • obuwie i ubrania przeciwdeszczowe
  • pracowitość i zaangażowanie

Oferujemy:

  • darmowe zamieszkanie w komfortowych warunkach
  • możliwość wypłacenia zaliczki po tygodniu pracy
  • atrakcyjną stawkę
  • dojazdy do sklepu

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z tytułem „zbiory winogron Walldorf – imię i nazwisko” na adres:

Stellenanzeige@contractor.net

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-sezonowa-od-sierpnia-2017-zbiory-winogron-w-walldorf-z-zakwaterowaniem-bezplatnym/

ID ogłoszenia: 510598b7b6f137ca

7 komentarzy na “Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka przy zbiorach winogron Walldorf”

  1. dominikwyrwa na @

    Dzień dobry!
    Razem z moja dziewczyna, siostra i kolegą jesteśmy zainteresowani od zaraz.
    Numer kontaktowy +48570148855.
    Pozdrawiamy

  2. Wela007 na @

    Witam jestem zainteresowany wyjazdem z moją dziewczyną nr kontaktowy to 575189758 Pozdrawiam

  3. renatap1990 na @

    jestem zainteresowana wyjazdem nr kontaktowy 739409475 pozdrawiam

  4. gatex121 na @

    Witam, jeśli ogłoszenie jest nadal aktualne, to bardzo proszę o kontakt , tel. 502061402 , pozdrawiam .

  5. SEBEK211 na @

    Witam serdecznie jestem zainteresowany wyjazdem tel 730980591pozdrawiam

  6. darko9 na @

    Witam byłbym chętny przy zbiorach winogron mam kilku letnie doświadczenie. Proszę o kontakt 661156135 Pozdrawwiam

  7. Kylus na @

    Witam jestem zainteresowany oferta pracy od zaraz krystiankania7@gmail.com