NOK164 brutto/h

Od zaraz dam pracę w Norwegii pokojówka z j. angielskim sprzątanie hotelu Fredrikstad

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Fredrikstad
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony

Propozycja pracy w Norwegii jako pokojówka przy sprzątaniu hotelu we Fredrikstad od zaraz. Ogłoszenie ze znajomością języka angielskiego i z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę bezpłatnie.

Stanowisko: pokojówka.

Lokalizacja: Fredrikstad.

Wynagrodzenie: 164 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem jest sprzątanie pokoi oraz apartamentów o wysokim standardzie, np. wietrzenie, zmiana pościeli, mycie łazienek itp.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • dokładne wykonywanie powierzonych zadań;
  • zaangażowane i rzetelne wypełnianie swoich obowiązków;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • nie jest wymagany j. norweski, ale konieczna jest znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz;
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • dodatki do dań w restauracji hotelowej;
  • premie;
  • darmowe zakwaterowanie – mały pokój z łazienką, mini aneksem kuchennym, telewizorem i dostępem do Internetu po wi-fi;
  • najpierw umowę na okres próbny z możliwością przedłużenia jej dla najlepszych.

Aplikacja:

Aplikować można poprzez stronę:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2019

z zaznaczeniem nazwy stanowiska: „Sprzątaczka / Pokojówka Fredrikstad”.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-od-zaraz-dla-pokojowki-sprzatanie-w-hotelu-z-jezykiem-angielskim-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 1855cd19a300c9ad

1 odpowiedź na “Od zaraz dam pracę w Norwegii pokojówka z j. angielskim sprzątanie hotelu Fredrikstad”

  1. olajestem na @

    Witam
    Jestem zainteresowana państwa ofertą
    Proszę mi powiedzieć, czy przyjmujecie osoby bez doświadczenia, ale spełniające wszystkie wymogi wypisane powyżej?
    Okres pracy, w którym mogłabym się jej podjąć to czerwiec-lipiec (2 msc)
    Po jakim czasie wypłacane są pieniądze i ile godzin tygodniowo można pracować ?