£8,21 brutto/h

Od zaraz dam sezonową pracę w Anglii 2019 przy zbiorach malin, truskawek i borówki bez języka

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Anglia
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do połowy października 2019

Od zaraz poszukiwane osoby do sezonowej pracy w Anglii przy zbiorach owoców truskawek, malin i borówki. Ogłoszenie 2019 bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Anglia.

Wynagrodzenie: 8,21 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zbierał truskawki, maliny i borówkę amerykańską;
  • zatrudnienie na farmach HHP.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • zmotywowanie i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe w systemie akordowym ze stawką 8,21 GBP brutto na godzinę;
  • odpłatne zakwaterowanie na farmie w przyczepach kempingowych w cenie 50 GBP na tydzień, a jedzenie we własnym zakresie;
  • bezpłatne dojazdy do sklepu;
  • pracę do połowy października – długość pobytu jest określana przez osobę wyjeżdżającą;
  • wyjazd 27/28 lipca albo 02/03 sierpnia 2019.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres: posrednictwopracy@onet.eu albo można dzwonić pod numer telefonu: 724 155 110.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-sezonowa-praca-anglia-zbiory-truskawek-malin-i-borowki-bez-jezyka-2019/

ID ogłoszenia: 4675d3b1caa76f23