PLN8000 - 10000

Od zaraz dam sezonową pracę w Danii przy choinkach bez języka leśnictwo

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Dania
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: cały rok

Możliwość podjęcia od zaraz sezonowej pracy w Danii przy choinkach. Zatrudnienie w leśnictwie bez znajomości języka dla pracowników sezonowych. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy – zatrudnienie w leśnictwie.

Lokalizacja: Dania.

Wynagrodzenie: 8000 – 10000 PLN.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie w szkółce leśnej oraz na plantacjach choinek;
  • zadaniem pracownika będzie formowanie choinek, a także plewienie sadzonek.

Wymagania:

  • zaletą będzie posiadanie własnego samochodu na wyjazd;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • solidne i dokładne wykonywanie swoich zadań;
  • chęć podjęcia pracy przy choinkach.

Oferujemy:

  • zapewnione zakwaterowanie;
  • zatrudnienie na podstawie umowy na cały rok;
  • zatrudnienie bez znajomości języka duńskiego;
  • pracę w akordzie – wynagrodzenie od 8000 do 10000 PLN + 12,5% pieniędzy wakacyjnych;
  • duńską umowę o pracę;
  • legalną pracę;
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz;
  • solidne warunki zatrudnienia.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać poprzez stronę:

www.pf-gruppen.com/aplikuj-o-prac%C4%99

Źródło: www.olx.pl/oferta/praca/praca-sezonowa-w-dani-CID4-IDI5H1O.html

ID ogłoszenia: 3376318caaadb143