€12,75 brutto/h

Od zaraz dam sezonową pracę w Holandii bez języka przy zbiorach papryki Luttelgeest

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Luttelgeest
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2023

Ogłoszenie aktualnej od zaraz sezonowej pracy w Holandii. Zatrudnienie w Luttelgeest bez znajomości języka przy zbiorach papryki. Zakwaterowanie będzie organizował pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Luttelgeest.

Wynagrodzenie: 12,75 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie i sortowanie papryki;
  • cięcie liści oraz pielęgnowanie papryki;
  • pracownik będzie też owijał pędy i pąki;
  • zadaniem będzie również pakowanie zebranej papryki.

Wymagania:

  • bez języka niderlandzkiego, ale z podstawowym angielskim;
  • zręczność manualna;
  • szybkie uczenie się nowych rzeczy;
  • chęć pracy przy wysokich temperaturach;
  • dyspozycyjność od zaraz na dłużej;
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej;
  • mile widziane prawo jazdy.

Oferujemy:

  • holenderską umowę o pracę;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • zakwaterowanie;
  • ubezpieczenie;
  • bezpłatny przejazd z miejsca zamieszkania do pracy.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerami telefonów:

Jasło +48 797 821 257

Kluczbork +48 516 083 320

Kluczbork +48 533 134 385

Zamość +48 508 569 205

Radom +48 696 014 236

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/przy-zbiorach-papryki-bez-jezyka-holandia-praca-sezonowa-od-zaraz-luttelgeest/

ID ogłoszenia: 55163d56cc89fb37