€15,75 brutto/h

Od zaraz dam sezonową pracę w Holandii bez języka zbiory truskawek 2024

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Holandia
  • Przewidywany czas zatrudnienia: tymczasowe
  • Opublikowany:
  • Wygasa: 79 dni, 6 godzin

Przy zbiorach truskawek potrzebni od zaraz Polacy do sezonowej pracy w Holandii. Zatrudnienie dla pracowników bez znajomości języka będzie możliwe. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Holandia.

Wynagrodzenie: 15,75 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie truskawek wiszących w szklarni i tunelach;
  • pielęgnowanie truskawek oraz ich pielenie i podwiązywanie;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie;
  • dyspozycyjność od zaraz.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • zatrudnienie na jednej zmianie;
  • bonus dla kierowcy;
  • możliwość brania nadgodzin;
  • przyjazną atmosferę w pracy;
  • legalne zatrudnienie;
  • umowę tymczasową;
  • zakwaterowanie;
  • wsparcie w organizacji transportu do/z/na terenie kraju;
  • pomoc polskiego koordynatora operacyjnego.

Aplikacja:

Zgłaszać się prosimy pod numerem telefonu: +48 600 877 477 lub przez stronę:

contrain.pl/oferty-pracy/praca-przy-zbiorze-truskawek-w-holandii/

Źródło: praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-sezonowa-prace-w-holandii-bez-jezyka-przy-zbiorach-truskawek-2024/

ID ogłoszenia: 562660bcb3a36e95