€9,50 brutto/h

Od zaraz dam sezonową pracę w Niemczech bez języka zbiory śliwek Magdeburg

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Magdeburg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 - 5 tygodni

Możliwość podjęcia od zaraz sezonowej pracy w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie w sadzie na terenie Magdeburga przy zbiorach śliwek. Zakwaterowanie bezpłatne organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Magdeburg.

Wynagrodzenie: 9,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • praca sezonowa, gdzie zadaniem będzie ręczne zbieranie śliwek;
  • praca w pozycji stojącej, przy drabince albo na podeście.

Wymagania:

  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • brak uzależnień;
  • dokładność;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie na czas określony;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • darmowe zakwaterowanie w domkach kempingowych;
  • jedno ciepłe danie w ciągu dnia pracy;
  • pracę od zaraz;
  • umowę sezonową na 3 – 5 tygodni.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, krótkim opisem własnej osoby oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy wysyłać na adres e-mail:

NeueArbeit2020@web.de z podaniem tytułu: Zbiory śliwek, Magdeburg 2021

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-sezonowa-prace-w-niemczech-bez-jezyka-zbiory-sliwek-od-zaraz-magdeburg-2021/

ID ogłoszenia: 461615dea4094f7b