€akord lub stawka/h

Od zaraz dam sezonową pracę w Niemczech bez języka zbiory szparagów Cottbus

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Cottbus
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca czerwca 2020

Pracodawca z Cottbus szuka od zaraz chętnych do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach szparagów. Zatrudnienie dla Polaków bez języka z zakwaterowaniem bezpłatnym zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Cottbus.

Wynagrodzenie: na akord lub stawka na godz. (0,50 Eur za kg surowca albo 9,50 Eur na godz. przy innych zadaniach).

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10 – 15.

Zadania na stanowisku:

  • praca na polu przy zbiorach szparagów przy użyciu maszyn do podnoszenia folii, a także wózków.

Wymagania:

  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • brak uzależnień;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • wiek powyżej 28 lat;
  • chęć dorobienia sobie do wypłaty.

Oferujemy:

  • pracę sezonową przy zbiorach szparagów;
  • zatrudnienie od połowy kwietnia do końca czerwca 2020;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • pracodawca zapewnia obiad.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: +48 880 775  646

Źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-sezonowej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-przy-zbiorze-szparagow-cottbus-2020/

ID ogłoszenia: 8775e68ec13de784