NOKod 115 brutto/h

Od zaraz dam sezonową pracę w Norwegii bez języka przy zbiorach winogron Lillehammer

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Lillehammer
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2020

Przy zbiorach winogron deserowych potrzebne od zaraz osoby do sezonowej pracy w Norwegii. Zatrudnienie w Lillehammer bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym zapewnionym przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Lillehammer.

Wynagrodzenie: na akord, ale nie mniej niż 115 NOK na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: około 6.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie ręczne zbieranie winogron deserowych z wykorzystaniem ręcznego sekatora;
  • układanie zebranych kiści winogron w koszach.

Wymagania:

  • motywacja i chęci do pracy;
  • sprawność manualna;
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie w domkach typu holenderskiego (prysznice i toalety znajdują się z osobnym budynku – około 100 – 150 metrów od domków);
  • bardzo dobre warunki finansowe.

Aplikacja:

CV nie jest potrzebne, gdyż wystarczy napisać coś o sobie, swoim doświadczeniu przy zbiorach, znajomości języka angielskiego/norweskiego oraz dyspozycyjności.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: michal.moczarski@onet.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/zbiory-winogron-norwegia-praca-sezonowa-od-zaraz-bez-jezyka-w-lillehammer-2020/

ID ogłoszenia: 3335f6cb1b309d5a