€9,00 na godz.

Od zaraz dam sezonową pracę w Szwecji przy zbiorach warzyw 2019 Helsingborg

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Helsingborg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do połowy listopada 2019

Możliwość podjęcia sezonowej pracy w Szwecji od zaraz przy zbiorach warzyw. Zatrudnienie w Helsingborg dla pracowników tymczasowych. Zakwaterowanie zorganizowane na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Helsingborg.

Wynagrodzenie: 9,00 Eur na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • do zadań pracownika będzie należało zbieranie warzyw, takich jak: kapusta, kalafior, ziemniaki.

Wymagania:

  • prowadzenie własnej działalności gospodarczej;
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego albo szwedzkiego w stopniu komunikatywnym;
  • dobra kondycja fizyczna oraz przygotowanie do pracy fizycznej na farmie;
  • brak problemów ze zdrowiem;
  • posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • zaletą będzie prawo jazdy.

Oferujemy:

  • zapewnione zakwaterowanie;
  • transport do i ze Szwecji;
  • w tygodniu minimum 50 godzin pracy;
  • bardzo dobre warunki finansowe.

Aplikacja:

Aplikacje można wysyłać poprzez stronę:

www.pracuj.pl/praca/pracownik-na-farmie-warzywnej-helsingborg,oferta,7053774

ID ogłoszenia: 105d6e998a8eca0