€10,85 na godz.

Od zaraz dam sezonową pracę we Francji dla par bez języka zbiory sałaty, rzodkiewki, cebuli Lyon

  • Kraj: Francja
  • Region lub miasto: Lyon
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: od 5 tygodni do 3 miesięcy

Aktualna od zaraz sezonowa praca we Francji przy zbiorach sałaty, rzodkiewki i cebuli. Zatrudnienie 2022 w Lyonie bez języka dla par. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Lyon.

Wynagrodzenie: 10,85 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6 kobiet lub 3 pary.

Zadania na stanowisku:

  • praca wykonywana na zewnątrz pod tunelami;
  • zadaniem będzie zbieranie sałaty, rzodkiewki oraz cebuli;
  • praca będzie wykonywana przy różnych warunkach pogodowych.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz na przynajmniej 5 tygodni;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia;
  • u jednej osoby na grupę znajomość języka angielskiego albo francuskiego;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B u przynajmniej dwóch osób w grupie;
  • zmotywowanie do pracy;
  • odpowiednie tempo pracy;
  • brak problemów ze zdrowiem.

Oferujemy:

  • francuską umowę na min. 5 tygodni;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + % ekwiwalent urlopowy;
  • 35 – 48 godzin pracy w tygodniu;
  • pracę przez 5 – 6 dni tygodniowo;
  • wypłatę raz w miesiącu na konto pracownika;
  • zakwaterowanie w cenie 35 € na mc;
  • transport do/z pracy;
  • brak opłat za rekrutację.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać pod numerem telefonu: 669 586 699 lub 134463295 (poniedziałek – piątek w godzinach 8:00-16:00) albo poprzez stronę:

www.bispolhr.com/pl/oferty/zbior-warzyw-salat-rzodkiewek-cebuli_688085

ID ogłoszenia: 421628d04d2e5f98