PLN7500 netto/mc

Od zaraz Dania praca sezonowa ogrodnictwo bez języka przy kwiatach

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Dania
  • Zakwaterowanie: Brak
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czerwiec 2021

Bez znajomości języka potrzebne od zaraz osoby do sezonowej pracy w Danii przy kwiatach (różach). Zatrudnienie w ogrodnictwie dla pracowników sezonowych. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: pracownik sezonowy w ogrodnictwie.

Lokalizacja: Dania.

Wynagrodzenie: 7500 PLN netto na mc (6500 PLN podstawy oraz 1000 PLN pieniędzy wakacyjnych).

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się sadzeniem kwiatów (róż), a także ich pielęgnacją i pakowaniem.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia;
  • zmotywowanie;
  • zaangażowane wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • wsparcie administracyjne w Danii;
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • kurtkę, spodnie przeciwdeszczowe oraz rękawice;
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w Dani oraz podjęcia stałego zatrudnienia;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • wynagrodzenie płatne raz w miesiącu;
  • możliwość wzięcia zaliczki na poczet wynagrodzenia, ale w wysokości nie większej niż 3000 DKK na kwartał.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez stronę: www.pf-gruppen.com/aplikuj-o-prac%C4%102

Źródło: www.pf-gruppen.com/oferty-pracy-w-danii/szk%C3%B3%C5%82karstwo/s-68-praca-przy-r%C3%B3%C5%BCach

ID ogłoszenia: 8616010193ddda35