€do ustalenia

Od zaraz fizyczna praca Holandia bez znajomości języka przy sortowaniu Wormerveer

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Wormerveer
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej

Aktualna oferta fizycznej pracy w Holandii dla Polaków bez znajomości języka. Zatrudnienie w Wormerveer możliwe od zaraz przy sortowaniu odzieży używanej przy taśmie.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Lokalizacja: Wormerveer, Holandia

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna polegająca na segregowaniu ubrań używanych pod względem jakości
  • zadaniem pracownika będzie sortowanie rzeczy w zależności od stopnia zniszczenia, gatunku oraz rodzaju

Wymagania:

  • zręczność
  • aktualne prawo jazdy kat.B oraz praktyka w prowadzeniu aut do 3,5 tony
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • chęć do podjęcia zatrudnienia w Holandii
  • dyspozycyjność od zaraz

Oferujemy:

  • pracę na warunkach holenderskich
  • zakwaterowanie w komfortowych warunkach
  • transport do pracy
  • dobre wynagrodzenie wypłacane raz w tygodniu

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, jeżeli zainteresowała was powyższą oferta pracy zachęcamy do wysyłania zgłoszeń aplikacyjnych na adres e-mail:

biuroradom@euroservices.com.pl

z dopiskiem w tytule wiadomości: SORTOWANIE ODZIEŻY UŻYWANEJ

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/dam-fizyczna-prace-w-holandii-od-zaraz-sortowanie-odziezy-bez-jezyka-wormerveer/

ID ogłoszenia: 82358b084f121069