€3000 brutto/mc

Od zaraz fizyczna praca Niemcy bez języka przy dezynfekcji powierzchni Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Essen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące lub dłużej
  • Opublikowany:
  • Wygasa: 30 dni, 13 godzin

Bez znajomości języka do podjęcia fizyczna praca w Niemczech dla Polaków. Zatrudnienie w Essen od zaraz przy dezynfekcji powierzchni. Zakwaterowanie darmowe będzie zorganizowane przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Essen.

Wynagrodzenie: 3000 € brutto na mc + dieta 25 € netto za każdy przepracowany dzień.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • dezynfekowanie różnych powierzchni ogólnodostępnych – przystanki, klatki schodowe, windy, przychodnie oraz dworce itp.;
  • zakres prac będzie zależał od konkretnych zleceń.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz na 3 miesiące lub dłużej;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • brak nałogów;
  • mile widziane zgłoszenia od osób zaszczepionych;
  • chęć brania nadgodzin, jeżeli będzie taka konieczność.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dieta;
  • szkolenie pracownicze z BHP;
  • darmowe testy na obecność Covid-19, które są wykonywane raz w tygodniu;
  • odzież ochronną;
  • środki do wykonywania zadań;
  • darmowe zakwaterowanie.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych można kierować na adres e-mail:

dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: Dezynfekcja Essen 03/24

Źródło: https://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-dam-prace-w-niemczech-dezynfekcje-powierzchni-od-zaraz-w-essen-2024/

ID ogłoszenia: 93265d46971c9b0d