€12,25 - 15,00 brutto/h

Od zaraz fizyczna praca Niemcy przy sortowaniu odzieży bez języka w Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Essen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony

Do podjęcia od zaraz fizyczna praca w Niemczech przy sortowaniu odzieży. Zatrudnienie w Essen bez znajomości języka dla Polaków. Zakwaterowanie darmowe będzie zapewniał pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Essen.

Wynagrodzenie: 12,25 – 15,00 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • ręczne sortowanie odzieży, AGD, zabawek i różnych akcesoriów;
  • wykonywanie zadań przy stołach sortowniczych albo przy taśmie w szybkim tempie.

Wymagania:

  • brak uzależnień;
  • dokładność;
  • energiczność i pracowitość;
  • rzetelne wykonywanie zadań;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • zmotywowanie do podjęcia pracy.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę;
  • ubezpieczenie;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • strój służbowy;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • pomoc przy załatwianiu spraw formalnych;
  • wsparcie ze strony przełożonego Polaka.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych i z realnym terminem dyspozycyjności należy kierować na adres e-mail:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref.: fso/e/03/23

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-fizyczna-praca-w-niemczech-przy-sortowaniu-odziezy-od-zaraz-w-essen/

ID ogłoszenia: 54163fe5118effac