PLN59 - 61 brutto/h

Od zaraz Holandia praca sezonowa bez języka przy zbiorach papryki 2024

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Holandia
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2024
  • Opublikowany:
  • Wygasa: 36 dni, 17 godzin

Dla Polaków do podjęcia od zaraz sezonowa praca w Holandii. Zatrudnienie 2024 bez znajomości języka przy zbiorach papryki. Zakwaterowanie zostanie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Holandia.

Wynagrodzenie: 59 – 61 PLN brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie zbieranie papryki;
  • praca sezonowa wykonywana w szklarni.

Wymagania:

  • obuwie ochronne;
  • bycie elastycznym, ponieważ praca zależy od warunków pogodowych;
  • motywacja do pracy i zorientowanie na cel;
  • dobra kondycja fizyczna – mile widziane zgłoszenia od osób praworęcznych;
  • brak lęku wysokości, barwoślepoty i przed pająkami;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • przeszkolenie pracownicze;
  • ponad 40 godzin pracy w tygodniu podczas sezonu;
  • opcję podjęcia ciągłej pracy lub przez kilka sezonów zbiorów, które następują po sobie, ale z przerwami na sezon zimowy;
  • zakwaterowanie;
  • bardzo dobre warunki finansowe + premię firmową – 15 € netto za każdy przepracowany tydzień.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać pod numerem telefonu:

+31 71 528 08 59 albo poprzez stronę: www.olx.pl/oferta/praca/zbieracz-papryki-CID4-IDYwb3i.html

Źródło: https://praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-przy-zbiorach-papryki-sezonowa-praca-holandia-od-zaraz-2024/

ID ogłoszenia: 70465d473d0e1d03