€13,20 brutto/h

Od zaraz Holandia praca sezonowa przy zbiorach szparagów bez języka w Hunsel

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Hunsel
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: tymczasowe

Przy zbiorach porów i szparagów poszukiwane od zaraz osoby do sezonowej pracy w Holandii. Zatrudnienie w Hunsel bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Hunsel.

Wynagrodzenie: 13,20 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie uprawianie oraz zbieranie szparagów i porów;
  • pakowanie warzyw oraz przygotowywanie ich do wysłania – jest to praca na hali;
  • pracownik będzie wykonywał również drobne prace porządkowe.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • zręczność manualna;
  • motywacja i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • możliwość otrzymania bonusu dla kierowcy;
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu na terenie kraju;
  • zakwaterowanie;
  • wsparcie polskiego koordynatora operacyjnego;
  • możliwość uczestniczenia w programie poleceń.

Aplikacja:

Zgłoszenia można kierować poprzez stronę: https://contrain.pl/aplikuj/?jobid=49649

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-sezonowa-praca-holandia-przy-zbiorach-szparagow-2023-hunsel/

ID ogłoszenia: 54163adb33af1594