€10,45 - 12,50 brutto/h

Od zaraz Niemcy praca sezonowa bez języka przy zbiorach pomidorów Schkölen

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Schkölen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2022

Zatrudnienie w szklarni z Schkölen dla pracowników bez znajomości języka. Aktualna od zaraz sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach pomidorów. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Schkölen.

Wynagrodzenie: 10,45 – 12,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie pielęgnacja oraz zbieranie pomidorów;
  • wykonywanie prac porządkowych w szklarni;
  • pracownik będzie też sortował i pakował pomidory.

Wymagania:

  • motywacja i chęci do pracy;
  • dostępność od zaraz.

Oferujemy:

  • pracę u niemieckiego pracodawcy bez pośredników;
  • możliwość regularnego zjeżdżania do Polski i płatne urlopy;
  • niemieckie ubezpieczenie;
  • zakwaterowanie w cenie 150 € na mc od osoby.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem można wysyłać na adres e-mail: prekrutacja2020@gmail.com lub prosimy zadzwonić pod numer telefonu: 049 366 943 649 826 – dzwonić można do godziny 16.00 od poniedziałku do piątku. Kontakt jest w języku polskim.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-bez-jezyka-przy-zbiorach-pomidorow-w-szklarni-od-zaraz-schkolen/

ID ogłoszenia: 362630661ab01206