PLN6000-12000 brutto/mc

Od zaraz Niemcy praca sezonowa zbiory truskawek bez znajomości języka 2021 w Hamburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Hamburg
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2021
  • Opublikowany:
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Pracodawca z Hamburga szuka od zaraz chętnych do sezonowej pracy w Niemczech. Zatrudnienie 2021 przy zbiorach truskawek bez znajomości języka. Zakwaterowanie będzie zapewnione odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 6 000 – 12 000 PLN brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w gospodarstwie, gdzie zadaniem będzie zbieranie truskawek szklarniowych;
  • praca będzie wykonywana w pozycji stojącej.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • mile widziane zgłoszenia od kobiet albo par (ze względów kwaterunkowych).

Oferujemy:

  • na miejscu zapewnione zakwaterowanie;
  • pracę w polskojęzycznym zespole;
  • pracę bez znajomości języka;
  • wynagrodzenie akordowe i na godzinę;
  • pracę przez 6 – 7 dni w tygodniu.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą sezonową mogą się zgłaszać pod numerem telefonu: +49 151 718 26 313

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-sezonowa-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-przy-zbiorach-truskawek-hamburg-2021/

ID ogłoszenia: 2660ae9141dd1fc