NOKdo ustalenia

Od zaraz Norwegia praca w budownictwie dla malarza bez języka Bergen

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Bergen

Firma budowlana z Bergen szuka malarzy bez znajomości języka norweskiego przy remontach i wykończeniach. Praca w Norwegii na budowie przy malowaniu ścian i sufitów.

Stanowisko: malarz
Lokalizacja: Norwegia, Bergen
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
Głównym zadaniem pracownik będzie malowanie ścian i sufitów. Inne czynności są związane z montażem płyt kartonowo-gipsowych oraz ze szpachlowaniem i tynkowaniem ścian czyli typowymi pracami wykończeniowymi.

Wymagania:
– złota rączka
– staranność, dokładność, niezawodność
– podjęcie pracy od zaraz
– umiejętne porozumiewanie się w języku angielskim
– doświadczenie na danym stanowisku w wymiarze 5 lat
– ciągłe doszkalanie sie
– znajomość różnych technik nakładania farby
– zatrudniamy jedynie kandydatów z wykształceniem budowlanym

Oferujemy:
– norweską umowę o pracę
– pracę już od zaraz
– norweskie warunki zatrudnienia
– konkurencyjne stawki godzinowe
– w prowadzenie w system działania firmy
– samodzielność w wykonywaniu zadań
– możliwość odprowadzania składek
– pracodawca zapewnia ubezpieczenie
– stałe zlecenia

Aplikacja:
Za pośrednictwem strony: https://www.infopraca.pl/praca/malarz-szpachlarz-norwegia/norwegia-bergen/12303772 w razie konieczności można zadzwonić pod numer: 12 661 64 00

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-na-budowie-jako-malarz-przy-wykonczeniach-bergen/

ID ogłoszenia: 1175638f704e2175