DKK100 brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Danii bez znajomości języka przy kwiatach Suldrup 2024

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Suldrup
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 17 maj 2024
  • Opublikowany:
  • Wygasa: 78 dni, 17 godzin

Zatrudnienie w ogrodnictwie na terenie Suldrup dla Polaków bez znajomości języka. Aktualna od zaraz praca w Danii przy kwiatach. Zakwaterowanie zostanie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: Suldrup.

Wynagrodzenie: 100 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 1.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie nasadzał cebulki kwiatów w doniczki;
  • foliowanie oraz pakowanie sadzonek i kwiatów;
  • wykonywanie innych zadań w szklarni.

Wymagania:

  • bez języka duńskiego, ale z komunikatywną znajomością języka angielskiego;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na terenie szklarni.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie oraz 12,5% funduszu wakacyjnego;
  • możliwość brania zaliczek;
  • wypłatę raz w miesiącu;
  • zakwaterowanie w cenie 450 DKK na tydzień – blisko miejsca pracy;
  • legalne zatrudnienie w Danii.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane pracą w Danii, mogą wysyłać zgłoszenia na adres e-mail:

mu@balticworkforce.com albo prosimy o kontakt pod numerem telefonu: +48 519 670 748

Źródło: balticworkforce.com/pl/oferty-pracy/praca-w-danii-pracownik-szklarni-od-06-03/

ID ogłoszenia: 488660bd2a516614