€do uzgodnienia

Ogrodnictwo od zaraz praca w Holandii bez języka dla par przy kwiatach w szklarni Delfgauw

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Delfgauw
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Opublikowany:
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

W Delfgauw od zaraz możliwa sezonowa praca w Holandii. Zatrudnienie bez jezyka w ogrodnictwie również dla par przy kwiatach (różach) w szklarni. Zapewnione zakwaterowanie odpłatnie oraz ubezpieczenie.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa przy kwiatach.

Lokalizacja: Delfgauw.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia Eur.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 1.

Zadania na stanowisku:

  • jest to praca w ogrodnictwie przy kwiatach w szklarni, a polega na cięciu, sortowaniu oraz pakowaniu róż.

Wymagania:

  • pracowitość;
  • nie wymagamy doświadczenia ani znajomości języka angielskiego;
  • punktualność;
  • odpowiedzialność za wykonywane zadania;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • zręczność;
  • zaangażowanie w wypełnianie swoich obowiązków.

Oferujemy:

  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie na miejscu;
  • ubezpieczenie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie, które jest wypłacane co tydzień;
  • wsparcie polskiego koordynatora.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane powyższą ofertą pracy w ogrodnictwie przy różach, proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu:

733 355 263.

Źródło: www.infopraca.pl/praca/holandia-pracownik-szklarni-z-rozami-bez-doswiadczenia-i-znajomosci-j-angielskiego/delfgauw/14413542

ID ogłoszenia: 2715c61b4ff53a75

Linki sponsorowane