€8,90/h brutto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech przy zbiorach pieczarek bez języka Schapow

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Schapow
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech dla kandydatów bez znajomości języka. Zatrudnienie możliwe od zaraz w Schapow przy zbiorach pieczarek oraz układaniu ich w pudełkach.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce pracy: Schapow, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 8,90 euro/h brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna przy hodowli pieczarek
  • zadaniem pracownika będzie wyciąganie grzybów z torfu, przycinanie oraz układanie w pudełkach

Wymagania:

  • preferowane są osoby posiadające doświadczenie
  • mile widziana możliwość przyjechania własnym autem
  • chęć oraz motywacja do pracy
  • dobra kondycja

Oferujemy:

  • konkurencyjne zarobki
  • atrakcyjne premie za wydajność
  • możliwość otrzymania zaliczki po tygodniu pracy
  • opiekę koordynatora
  • możliwość brania nadgodzin
  • pomoc w sprawach formalnych
  • ubezpieczenie oraz zaplecze socjalne
  • możliwość skorzystania ze służbowych samochodów
  • zwrot kosztów transportu do pracy i z powrotem
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin, na cały etatz,
  • możliwość regularnych wyjazdów do Polski

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zachęcamy do aplikowania za pośrednictwem strony:

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-sezonowa-prace-w-niemczech-zbiory-pieczarek-bez-jezyka-schapow/

ID ogłoszenia: 7085a7f385cf2377

ilość wszystkich wyświetleń: 1932, dzisiaj: 1

2 komentarze na “Od zaraz oferta pracy w Niemczech przy zbiorach pieczarek bez języka Schapow”

  1. ania12 na @

    jestem zainteresowana praca z kolezanka andzia0553@wp.pl

  2. krzynio na @

    Witam jestem zainteresowany pracą wraz z moją narzyczoną proszę o kontakt drogą email krzyniuss@wp.pl lub pod numerem tel 731802846