€9/h brutto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech zbiory warzyw Halle bez znajomości języka

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Halle
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca sezonowa

Od zaraz oferta zatrudnienia w Halle przy zbiorach sałaty i kapusty. Praca w Niemczech dla osób bez znajomości języka niemieckiego z zakwaterowaniem oferowanym bezpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce: Halle, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 9 euro na godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • do zadań pracownika należy zbieranie warzyw, między innymi kapusty, sałaty i kabaczków na polu w gospodarstwie rolnym

Wymagania:

  • dyspozycyjność na terenie Niemiec od zaraz
  • brak przeciwwskazań do pracy w polu
  • sprawność fizyczna i wytrzymałość
  • sumienność i pracowitość
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

  • pracę dla par, uczniów i studentów
  • zapewnione bezpłatne mieszkanie w domkach
  • zatrudnienie na sezon od zaraz

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz ze zdjęciem na adres: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Niemcy praca przy zbiorach warzyw na polu, imię i nazwisko”

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-od-zaraz-zbiory-salaty-kapusty-halle/

ID ogłoszenia: 81257dc66b584b46

3 komentarze na “Od zaraz oferta pracy w Niemczech zbiory warzyw Halle bez znajomości języka”

  1. Grzegorz133 na @

    Jestem zainteresowany ofertą pracy. 539338245

  2. Heishiro Mitsurugi na @

    proszę o kontakt
    607 302 653
    damiansnk120@wp.pl

    Gotowy na wyjazd z dnia na dzień wraz z kolegą lub sam
    Więcej o sobie przez kontakt telefoniczny

  3. Madziarskie na @

    Proszę o kontakt 517970712 lub magdazamielska@o2.p . Mam pytanie czy tylko na czerwiec i lipiec było by możliwe . jesteśmy dwoje