€7,000.00

Od zaraz oferta sezonowej pracy w Niemczech bez języka zbiory warzyw w szklarni Löbau

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Lobau
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: minimum 1 miesiąc

Bez znajomości języka potrzebne od zaraz osoby do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach warzyw na terenie Löbau. Zatrudnienie w szklarni dla Polaków z zakwaterowaniem bezpłatnym, które zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Löbau.

Wynagrodzenie: 7000 Eur.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie wykręcanie pomidorów oraz podwiązywanie pędów;
  • wykonywanie wodnego oprysku dojrzewających warzyw;
  • płukanie warzyw, które zostały zerwane;
  • pakowanie warzyw do skrzynek oraz układanie ich na wózku paletowym;
  • przewożenie na magazyn skrzynek z pomidorami.

Wymagania:

  • wiek od 18 lat;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • możliwość wyjazdu na przynajmniej 1 miesiąc;
  • brak uzależnień.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • meldunek czasowy już od pierwszego dnia pracy;
  • bardzo dobre wynagrodzenie – przynajmniej 1400 Eur netto na mc;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • wsparcie w organizacji przejazdu do Niemiec oraz przygotowanie wszelkich niezbędnych formalności;
  • pracę 8 godzin dziennie przez 5 dni w tygodniu;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin;
  • wolne weekendy i możliwość zjazdów do domu.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać poprzez stronę: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-przy-zbiorach-warzyw-w-szklarni-bez-jezyka-od-zaraz-w-lobau/

ID ogłoszenia: 2895df3c6c08f751

17 komentarzy na “Od zaraz oferta sezonowej pracy w Niemczech bez języka zbiory warzyw w szklarni Löbau”

  1. Matinta na @

    Dzień dobry, jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy. Poszukuję pracy dla pary od stycznia 2020r.
    Pozdrawiam, Marta Lisoń (609865857)

  2. Pawlak na @

    Witam jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy . Poszukuję pracy dla dwóch kobiet.
    tel. 534786713
    Pozdrawiam , Izabela Pawlak

  3. magdalenamlodawska na @

    Witam. Byłsbym zainteresowana, 2 osoby. Prosze o wiecej informacji

  4. dziczek5 na @

    Jestem zainteresowany dwie osoby.
    Praca od zaraz kontakt: 886487188

  5. powerdolar na @

    Witam, jestem zainteresowany wraz z kolegą od nowego roku. Mój nr. 510125455
    pozdrawiam

  6. MiroslawWestphal na @

    Witam.Jestem bardzo zainteresowany Państwa ofertą pracy za granicą przy zbiorach warzyw. Proszę o kontakt.Jestem dyspozycyjny i gotowy do wyjazdu od zaraz. Mój nr.tel: 720997328. Pozdrawiam,Westphal Mirosław

  7. Pawel19966 na @

    Witam jestem zainteresowany Państwa oferta , prace moge podjac od zaraz prosze o kontakt

  8. bisw na @

    Witam
    Jestem zainteresowana oferta pracy. Posiadam dwie chętne osoby. W razie możliwości
    proszę o kontakt pod numer: +48 538303494

  9. mariusihno0 na @

    Jestem zainteresowany 2 osoby proszę o kontakt lub numer do was.

  10. marecki44 na @

    Witam serdecznie, jestem zainteresowany ofertą pracy od zaraz , proszę o kontakt do was lub informację zwrotną, podaje swój nr: +48792216960.
    Pozdrawiam Marek.

  11. tomasztrz na @

    witam, jestem zainteresowany pracą w okresie od 1 lipca do 30 sierpnia 2020

    mój mail : uksikarraciborz@gmail.com
    tel. 601 160 359

  12. Aleksandra02 na @

    Witam. Wraz z partnerem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy od zaraz. Proszę o kontakt/ informację zwrotną od was.
    Tel. 723 517 139

  13. kuba08281 na @

    Witam.
    Chciałbym zapytać się o możliwość pracy od 15/17 lutego do 15 marca.
    Jest nas dwie osoby, oboje mamy ukończone 18 lat.
    Pozdrawiam

    email: mrmasters936@gmail.com

  14. Przemek92 na @

    Witam jesteśmy zainteresowani z dziewczyna ta oferta pracy. Czy bylaby możliwość pracy od maja?
    Prosze o odpowiedz, mail: przemek_s_92@o2.pl
    Pozdrawiam

  15. TomaszK na @

    Witam jestem zainteresowany pracą od 27/29 czerwca do końca lipca lub 3 sierpnia. Proszę o kontakt czy byłaby możliwość pracy w tym terminie? O odpowiedź proszę na ten mail: maniakor@gmail.com
    Pozdrawiam