€9,19 netto/h

Od zaraz oferta sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach warzyw bez języka 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Niemcy
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 2 miesiące z możliwością przedłużenia

Poszukiwani pracownicy do sezonowej pracy w Niemczech bez znajomości języka przy zbiorach warzyw. Oferta aktualna od zaraz 2019 z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Niemcy.

Wynagrodzenie: 9,19 Eur netto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w gospodarstwie rolnym przy zbiorach warzyw.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • pracowitość;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • prawność manualna;
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • bezpłatny dostęp do Internetu Wi-Fi;
  • zakwaterowanie odpłatne w nowych i wyposażonych kwaterach;
  • zatrudnienie od zaraz na 2 miesiące z możliwością przedłużenia.

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała oferta pracy, mogą wysyłać zgłoszenia na adres:

[ogłoszenie wygasło]

Źródło: http://praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 7385cf7c8be613d5